Ocelová křídla - krátký vstup do str.3

31. ledna 2016 v 21:50 | Ai
strana třetí
,,Tak teď jsem velice raněn! No neva, když chceš, budeme si hrát." Rozezněl se hlas šílence v Sasukeho kabině, a zabarvil tak nastalou stresovou situaci nechutnou dávkou sarkasmu. Opět nastala vlna ulétlého smíchu.
Pak,ale znenadání...ticho. Žalostné,úzkostné ticho. Možná jen chvilkové, přesto však natolik dlouhé, aby černovlásek slyšel tlukot svého srdce a hluk motoru. Znovu se ozval hlas.Tentokrát byl ale temně hluboký, cosi zákeřného se skrývalo pod jeho povrchem. Saskemu přejel mráz po zádech.
,,Já vás, výzvědné letce, zbožňuju. Víš proč?"

......

,,Naruto! Podívej!"
,,Jo, jo super máte oba talent. "Odsekl blonďák, a ani si neráčil zvednout slamák z obličeje. Nebylo to poprvé ani naposledy, co se mu Kiba vytahoval se všemi těmi cvičenými kousky, které jeho pes Akamaru tak mistrně zvládal.,,Naruto!!!" Zopakoval Kiba znovu. To se už jmenovaný zaškebil. Kibo,pochop,že na rozdíl od tebe, já neběhám po lesích, ale celý den dřu na poli, na přímém slunci. Jsem těžce pracující! Takže je zcela normální, že se chci v poledne naobědvat a odpočinout! " Mladík chtěl dál pokračovat v sebe důležitém projevu, když náhle ucítil ve tváři ostré světlo. Slamák mu byl stržen a jeho paže křečovitě sevřena v cizí ruce začala mírně bolet. To teprve přinutilo Naruta otevřít průzračně modré studánky a změnit polohou z lehu do sedu. Otráveně zaostřil zrak a uviděl kamaráda, jak zkoprněle hledí kamsi na nebe. Pohlédl tedy stejným směrem a jeho zorničky se v tu ránu doširoka otevřely.

DOPRDELE!!! LETADLO!!
LETADO SE ŘÍTÍ STŘEMHLAV NA NĚ!!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rei Suctlif Rei Suctlif | E-mail | 5. února 2016 v 18:30 | Reagovat

prosím moc moc prosím další stránku. tahle povídka je ta nejlepší co jsem kdy četla. tak prosím další!!!!

2 LatonyaJaw LatonyaJaw | E-mail | 26. března 2018 v 0:23 | Reagovat

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama