Náš slib

11. listopadu 2013 v 20:55


Mukuro procházel dlouhým koridorem. Zastavil se u velkých, masivních dveří, na které zaklepal.Čekal až se ozve typické ,,dále". Když se tak stalo, vzal kliku a otevřel dveře do místnosti. Lehce přivřel oči, neboť světlo tam bylo o něco jasnější, takže musel dát nějaký čas svým očím, aby si zvykly.
Zavřel za sebou a popošel víc dovnitř. Blíž k pracovnímu stolu svého bosse. Sám boss tomu nijak nedával pozornost, protože byl zcela pohroužen do jednoho dokumentu z mnoha, co mu ležely na stole. Dlouhovlásek ze zvědavosti rychle prolistoval pár papírů, co zpracoval a pak je vrátil zase zpátky na své místo, odkud je vzal. Tsuna zrovna dočetl poslední větu na bílém papíru a hned nato jej podepsal. Odložil pero a jeho oči teď plně věnovali osobě stojící před ním.
,,Dobře, že jsi přišel. Chci s tebou probrat pár věcí."
Mukuro se zhluboka nadechl. Připravil se na to, že mu to bude teď chtít vymluvit, ale on se již rozhodl. Nehodlá na svém rozhodnutí nic měnit. Měl dost času, aby zvážil pro a proti. A tak i kdyby na něj zkusil cokoliv. Nepovolí. Místo toho jej ale překvapilo, že Vongola za štrachal v šuplících a vyndal z nich štosy popsaných papírů.
"Mukuro pomoc mi, prosím tě, s těmihle zprávami. Jestli je do dneška nebudu mít, tak mě Reborn zabije. Prosím, prosím." Sepjal své ruce prosebně. Starší z mladíků si povzdychl. Dobře moc věděl, jak druhý nemá talent na vyplňování dokumentů. Sedl si na roh stolu a počal se čtením zpráv. Přitom diktoval druhému, co má napsat. A ten bedlivě činil. Strávili nad tím asi pět hodin, než všechno dali do pořádku. Hnědovlásek se vyčerpaně svalil do svého křesla.
,,Jestli je to všechno, co si potřeboval, tak tedy půjdu." Řekl a chtěl tak i učinit, ale druhý si to nepřál.
,,Pročetl jsem si tvou zprávu o rodině Millefiore…" Vyřkl větu jen proto, aby se jeho pozornost opět vrátila na něj. A opravdu, druhý se na něj díval, vyčkával, kdy bude pokračovat v záležitosti, kterou načal. ,, Vůbec se mi nelíbí tvůj nápad." Mukuro se ušklíbl.
,, Máš snad lepší plán v téhle situaci?"
,, Ne, nemám..."
,, Tak by jsi...
,,To ale neznamená, že budeš riskovat svůj život!" Vykřikl boss Vongoly načež práskl pěstí do stolu. Vůbec jej nenechal domluvit.
,,Už jsem se rozhodl. Nelíbí se mi pohyby v jejich organizaci. Bude lepší, když si to ověřím sám než to raději dát někomu jinému. Dělám to pro bezpečí rodiny a tebe."
Tsuna se zadíval do odhodlaných očí. Bylo to poprvé co mu něco takového řekl. Dost ho to překvapilo. Vždy dělal, že se ho nic netýká a teď...
Pro rodinu hmm? šeptl si pro sebe boss Vongoly. ,, Dobrá, ale musíš mi něco slíbit."
,,Co bych ti měl slíbit?"
,, Slib mi, že se mi vrátíš v jednom celku. !!Živý!!" jemně se na něj usmíval, ale stále byla v jeho očích vidět starost. Mukuro si nasadil přemýšlivý výraz. ,,Hmm...to by se splnit dalo."Načež zacuchal hnědovláskovy vlasy ,, Neboj, nic se mi nestane."On na to nafoukl tvaře rádoby naštvaně,, No jen aby." Mukuro dělal, že to neslyšel
,,Tak já tedy půjdu"
,,Mukuro!" Zarazil jej opět druhý.
,,Ještě něco mi chceš ří..?" nedořekl to neboť jej čapl za kravatu a umlčel ústy.
,, Vrať se brzy" vzdychl mu před obličejem. On se uličnicky pousmál.
,,To mám v plánu a až se vrátím budeme ..." Přešel do šepotu, tak aby to slyšel jen on. Tsuna postupem začal rudnout.,, Jdi už!!!" ,
,,Ale copak? Neříkej, že nechceš abych si tě vzal tady a pak..!" Mukurovi přistály desky na obličeji. Hnědovláskovi by asi šla pára z hlavy, nad velkým přísunem krve, která způsobila, že vypadal jako rajče s čím dál tím sitějším odstínem.,,Počítám do tří.Jedna, dvě.. mezitím si připravil další hromady desek co měl ve své kanceláři k dispozici. ,,Vždyť už jdu!" zvedl ruce vzdávajivše iluzionista a na to zmizel v obláčku dýmu. Tsuna se znovu zhroutil do svého křesl. Raději dodrž svůj slib Mukuro. špitl jen tak do prázdné místnosti. Nevědel proč, ale tak nějak se na to těšil.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ady-chan Ady-chan | Web | 13. listopadu 2013 v 14:35 | Reagovat

Krása :DD

2 alisa44 alisa44 | Web | 1. února 2014 v 22:18 | Reagovat

bude pokráčko?prosííím :3

3 Ai Ai | Web | 26. února 2014 v 23:03 | Reagovat

[2]:ehm, ehm mam toho  teď krapet rozpracováno hodně. Každopádně si tvoji prosbu píši do diáře ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama