TO ODVOLÁŠ! -3 díl

9. září 2013 v 21:54
Naruto, kde je sensei? Zeptala se Sakura. Naruto jen pokrčil rameny a řekl ,,šel jsi asi odskočit, to víš příroda volá". Tím také zakončila i debata o Kakashiho nepřítomnosti.
Kakashi se vrátil zhruba po půl hodině, už bez "problému" jak již Naruto zpozoroval. Ahhh, Kakashi kde jste tak dlouho byl? Stalo se snad něco? Neodpustila si svou otázku Sakura. ,,Ne, proč? Mělo se snad něco stát?"
No, nevím...byl jste docela dlouho pryč. nahodila Sakura a už se nadechla aby vyřkla další otázku, ale byla zaražena. ,,Sakura-chan! Víš sensei má právo na soukromí, obzvlášť v chvílích jako je tato. řekl kunoichi Naruto.
Ve chvíli jako je tato? zeptala se nechápě Sakura. Naruto povzdychl a řekl polohlasně, ale tak aby ho Kakashi slyšel: Zažívací potíže, Z-A-Ž-Í-V-A-CÍ vyhláskoval. Znáš to, když se hodně pije tak,.. mrkl na svou týmovou parťačku.
Sakura se otočila na senseie a zpražila jej: Sensei, kolikrát vám mám říkat, aby jste to nepřeháněl s pití, alespoň před misí byste toho měl nechat, vsadím se, že jste kvůli tomu i přišel dnes ráno pozdě!
Sakura mluvila dál a dál, ale Kakashi ji nevnímal, myslel na něco jiného. Z myšlenek ho až probrala Sakuřina ruka na čele. ,,Sensei, je Vám dobře? Dělám se vám zase nevolno?"
,,Jo, je mi nevolno...stále mi něco leze krkem" řekl Kakashi a šlehl pohledem na Naruta, který jakoby nic seděl u ohniště a pískal si. Toho si, ale kunoichi nevšimla.
,,Počkejte, snažte se to vydržet ve stanu mám nějaké prášky, které by mohli pomoc" načež odběhla. Kakashi stál namístě ani se nepohl, když k němu přiběhla opět rusovláska, vzal si od ní tabletu a zapil ji skleničkou vody, kterou mu podala. Zamyslel se a řek: Saii, vezmi si hlídku, budeme se měnit každé 4 hodiny. Po tobě půjde Sakura, já a pak ... zarazil se ..a pak půjde Naruto pohlédl na něj, jeho úsměv se ho znepokojoval, nedal to na sobě, ale znát. Popřál všem dobrou noc a zalezl do stanu.
Ulehl a přemýšlel o všem, co se událo. Vůbec se mu nelíbilo, jak se situace vyvíjela. A ještě víc se mu nelíbilo, že stále na sobě cítí jeho ruce, jakoby ho hladily a dráždily ještě teď. Co to s ním ten kluk dělá? Kladl si otázku šedovlasý ninja, na kterou však nenalezl odpověď.
"Odpověď" mu však přišla sama do stanu v podobě bloňdatého chlapce.,,Naruto! Co tady chceš?! vyjekl překvapeně Kakashi
,,Jsem tu na menší návštěvě" usmál se jako vždy od ucha k uchu.
,,Lituji, ale pozdní návštěvy nepřijímám, obzvlášť návštěvy tohoto typu !!"řekl nasupěně Kakashi
,,Jen se nedělejte sensei, jste ve skutečnosti rád, že tu jsem''pokračoval ve svém počínání nevšímajíc si Kakashiho momentálního rozpoložení.
,,Jak to, že jsi tady? Neřekl jsem snad, že bychom měli jít spát?"
,,Jak může hlídka spát?" zeptal se udiveně Naruto.
,,Ty nemáš mít hlídku, ale Sai!!" snažil se o to, aby se moc zbytečně nerozčiloval, ale s tím rarachem to vůbec nešlo.
,,áá, my jsme se vyměnili, Sai byl unavený protože v poslední době se moc dobře nevyspal a tak jsem mu nabídl, že se sním čenžnu" objasnil situaci mladší ninja
,, To je od tebe hezké, ale já se taky potřebuji vyspat víš.."
,,Tak můžeme spát spolu" nabídl senseiův žák a už se cpal do spacáku vedle něj

,,V žádném případě!!!vybuchl Kakashi a doslova vyrazil Naruta ze stanu. Naruto se přitom praštil zády o strom. Sykl a zvedl se. Chtěl jít do stanu zpátky, ale blesková bariéra mu to nedovolila. Vydechl a vrátil se na své stanoviště, usoudil, že pro dnešek by to stačilo. Jen ho mrzelo, že se mu nepodařil jeho plán, tak jak chtěl. Kdyby však věděl, co se děje ve stanu, hned by svůj názor změnil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama