The other side of cage part 2

20. září 2013 v 23:09


Když uviděl, že to nemá cenu uklidnil se.Lišák to vycítil a povolil sevření a právě na tuto chvíli ninja právě čekal.Se vší silou,kterou mohl vyvinout, bodl rezavý ocas kunaiem. Kyuuvi instiktivně svého zajatce pustil. Ozvalo se zlostné zavčení a sykot, který byl typický pro démonovo hojení ran. Ninja byl rád, že je konečné svobodný, teda "z části".Věděl,že odsud jen tak nevyjde.
,,Grrr, Minato.."zvolal hokageho jméno devítiocasák. Minato se přikrčil do bojové pozice a namířil svůj kunai proti kleci. Dlouho bylo ticho, až pojednou kdesi z druhé strany klece zazněly kroky. Někdo se k němu blížil.Světlovlasý se pozorně zaposlouchal. Klap,klap,klap...zvuk přestal.Minato s překvapením upustil kunai,který se potopil do kalné vody.
Před klecí stála rudovlasá ženy v zelených šatech a jemně se usmívala.
,,Kushino? vyřkl jméno nevěřícně ninja." Kunoichin úsměv se ještě víc prohloubil.Naklonila hlavu na stranu a dále se dívala na světlovlasého.
,,Kushino, jsi to ty?"natáhl ruku k rudovlásce Minato.Žena narovnala hlavu a nechala jeho ruku,aby uchopila její tvář.Kushina přivřela oči,když ji hladil po tváři.
,,Minato, miluji tě..".Nikdo by asi nikdy nepochopil, jak moc rád tato slova blonďák slyšel.
,,Ah,Kushino tolik si mi chyběla" řekl své pocity ninja objal ženu a chtíc ji políbit.Byl již malý kousek od jejích úst vtom jej však jakoby projel blesk.
,,Kushino,řekni mi,proč mají tvé oči rudý odlesk?" Ženin úsměv v tu ránu zmizel a vystřídal jej typický úšklebek.
,,Ahhah,kdy by jsi nebyl tak všímavý všechno by bylo mnohem lepší" řekla kunoichi načež ji obalila zlověstná chakara.Oči se staly definitivně rudými, objevily se uši a ocasy.Chakara dočista spálila zelené, douhé šaty. Pomalu se začala odpařovat i kůže.
,,Tak co Minato, líbím se ti?" utahoval si lišák a svůdně se natočil, aby si ho mohl lépe prohlídnout.Kyuubi ve své ženské podobě se začal smát nad vyjeveným výrazem přítomného muže.Avšak hned přestal,když spatřil ,že hokage zkoprněl a tupě se díval před sebe.To se démonovy vůbec nelíbilo a zlostně svráštil obočí.
Hej, Minato, hej! snažil se upozornit na sebe,ale on stále jako bez ducha hleděl před sebe.
Normální lidé se většinou rozčílí ne-li rozzuří, řeknou něco ve stylu: "Jak jsi si tohle mohl dovolit, zabiju tě" nebo dokonce jej rovnou napadnou, když jim vyvede něco takového, jenže ninja mu nic neudělal.
,,Ty nemáš vztek, necítiš nic? Nemáš chuť mi vrazit? ,zeptal se devítiocasák.Blonďák se na něj dlouze podíval a poté řekl.
,,Myslíš,že bych byl schopen ublížit svojí ženě?"
,,Vždyť já nejsem tvá žena, mám jen její podobu " poznamenal Kyuubi
,,Podoba nepodoba.Fakt,že jí máš mi nedovoluje nic udělat"
,,To mu nerozumím zachmuřil obličej lišák" Ninja se pousmál.,,V to také nedoufám".Lišak naštvaně vycenil zuby a pak se na chvíli zamyslel.
,,V tom případě toho musím náležitě využít,když mi nemůžeš nic udělat" šibalsky se usmál a ovinul své ,,ruce " kolem Minatova krku.,,Pokud jsi dobře vzpomínám, tak jsme skončili někde tady"Přitáhl jsi jej k sobě a políbil.Chtěl polibek prohloubit, ale šlo to velmi ztěžka, ninja se vůbec nezapojoval.Odpojil své rty od jeho a zadíval se na něj. Stál nehnutě jako socha dívajíc se kamsi do dáli.Naplnila jej hořkost, ale to ten druhý nemohl vědět.
,,Jaká smůla, jaká smůla.No nevadí,když se nemůžu pobavit s tebou, tak se asi vrátím ke klasice. Naruto mi připadá mnohem zábavnější."To již na sobě měl chladný pohled druhého.

,,Já už to s tebou vzdávám, jdi si!" otočil se a vydal se ke kleci.MInato tam stále stál, nespouštěl z něj oči.Lišak se v půli cesty zastavil. ,,Nemusíš se obávat, Narutovi nic neudělám" Hokage se na něj nedůvěřivě díval.,,slibuji ti to, ale jestli tu budeš takhle trčet tak si to rozmyslím " dodal unaveně a pokračoval ve své cestě. Minato se usmál ,,Děkuji ti Kuramo" Jmenovec překvapeně sebou trhl a rychle se otočil,, Mi.."nedovolal dané jméno, nebylo pro koho.Chvíli se díval do míst,kde původně stál a pomyslel si.Však ja tě jednoho dne dostanu , stáhnu si tě opět k sobě a nepustím.Budeš pak navždy se mnou na druhé straně klece.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ady-chan Ady-chan | Web | 21. září 2013 v 16:22 | Reagovat

Nádhera 0_o Sic sem doufala ,že to bude yaoi ,ale nevadí :DD I tak se ti to moc povedlo ;)

2 Ai Ai | 21. září 2013 v 19:04 | Reagovat

[1]: Děkuji a neboj, mám v plánu ještě spoustu povídek s yaoi tématikou ;-)

3 Ady-chan Ady-chan | Web | 22. září 2013 v 12:58 | Reagovat

[2]: Tak to už se teď těším :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama