Sous la pluie

10. září 2013 v 6:55Put your tongue where you know
No, don't stop it
Keep licking
I love so much when you do it
In total bid
In total gift of yourself
Let make grow the excitement
For the love and the hate

Blonďatý ninja prochází ulicemi malého města.Očima těká ze strany na stranu a sleduje rušné dění okolo sebe.V tomto městě byl poprvé, takže si to tu se zalíbením prohlížel.Je zrovna na hlavní ulici, kde je slyšet vše ne však vlastního slova.Stánky a restaurace jsou plné lídí,jenž jedí,pijí a baví se.Ano, místní lidé zde svůj večer traví stejně jako v jeho rodné vesnici,pomyslí si blonďáček.Zastaví se a nechá kolem sebe proběhnout smějící se děti.Ohlédne se za nimi přičemž se usměje sám pro sebe při vzpomínce,ktéra se mu vybavila.I on takhle taky kdysi pobíhával po vesnici.Načež se otočí zpátky a pokračuje ve své obchůzce.Projde kolem stánku s rámenem a nabere do nosu tu příjemnou vůní jeho nejmilejšího jídla.Rád by si ho dal,ale musel dělat svou misi, na kterou si ho najali.Kdyby jej jeho ružovlasá společnice,jenž tu byla na obhlídce sním, přistihla,tak by se s velkou jistotou nedožil rána.Ne,ne už mu stačila jedna rána její ocelové pěsti při nedávné hádce.To byl také jeden z důvodů, proč byl na obchůzce sám.Přiložil si dlaň na tvář. Stále ho to bolelo.
..................
Byl dlouho pohroužen do svých myšlenek,takže ho překvapilo,když zjisti,že je již dávno z dosahu hlavní ulice.Nacházel se v odlehlé části města v tmavých špatně osvětlaných uličkách.Rozhlédl se kolem sebe.Po delším uvažování se vydal směrem domnělé zpáteční cesty.Když však zjistil, že už po několikáté došel na stejné místo odkud i vyšel, musel si přiznat tu nemilou věc a to, že v tom bludišti ulic dočista zabloudil. Zanadával a kopl do plechovky, která se tam válela na zemi, načež si rezignovaně si sedl na zem a unaveně vydechl.Vůbec si nevšiml,že ho už je dlouhou chvíli pozorován párem rudých očí.Ninja se opřel o zeď jednoho z domů a podíval se na nebe s tmavými mraky.
,,Hlavně, ať nezačné pršet!"řekl svou myšleku nahlas.Odpovědí mu bylo zahřmění následované deštěm.,,Tohle se může stát jen mně!" zabědoval drživše svou hlavu v rukách.Najednou uslyšel smích,,Pořád stejný smolař,Naruto?"
Naruto se prudce zvedl.,,Kdo je to, ukaž se?"zavolal do míst,kde slyšel původně hlas.Znovu se ozval smích,,Neříkej,že mě nepoznáváš"zaznělo a ze stínu vystoupila postava.

Put your tongue where you know
No, don't stop it
Keep licking
I love so much when you do it
In total bid
In total gift of yourself
Let make grow the excitement
For the love and the hate
It hurts,it makes me feel good
It hurts,it makes me feel good

,,Sasuke?!"zvolal překvapeně Naruto.
,,Bingo!"řekl posměšně černovlasý mladík ,,jsem rád,že jsis na mně vzpomněl"
,,Co tady děláš?!zeptal se jej světlovlasý mladík
,,Už douhou dobu se bavím nad počínáním jednoho nekňuby" řekl výsměšně a díval se jak jeho bývalý parťák začíná rudnout vzteky.Dost se tím bavil.
,,Já nejsem nekňuba ! " vykřikl naštvaně mávajivše rukama sevřených v pěst.Kdyby to šlo mohl by vypustit z uší a nozder páru.Černovlasý se ušklíbl: ,,Pravda, nekňuba je pro tebe slabé slovo"
Bloňdák to nevydržel a naštvaně zaútočil pěstí, černovlasého to ale nijak nepřekvapilo a ukázkově se vyhnul, načež pevně chytil paži a podrazil mu nohy.Ozvalo se syknutí, zem na níž dopadl byla dlážděná kameny, takže pád byl dostatečně " tvrdý", vyrazilo mu to málem dech. Avšak protivník na to nedbal a chytil ho pod krkem, zvedl a praštil s ním tentokrát o zeď domu.Těď nijovi opravdu dech vyrazil. Sýpal a snažil se dostat do plic vzduch, ale nebylo mu to dovoleno Uchihovy ústy.Mladý Uchiha se s zalíbením díval na modré vystřeštěné oči,dlouhou chvílí se na něj dívaly a posléze, když už jsi jejich majitel uvědomil co se děje,se naštvaně přivřely.Uchiha ucítil zběsilé bušení do zad nasledováné uchopení jeho oděvu a od táhnutí.,,Co to ,sakra, děláš? "vydechoval Naruto. ,,Líbám" odpověl druhý jednoduše jako by se ho ptali na otázku z mateřské školky. ,, To vidím,ale proč?"
Protože se nudím odpověděl ledabyle. To,ale druhého opět vytočilo a zase si na něj zaútočil pěstí.
,,To máchání mě přestává bavit", řekl Sasuke načež se svižně kolem otočil a Naruto mohl vidět jak se provazy rychle obmotávají jako hadi kolem jeho rukou.Uchiha mněl samozřejmně druhý konec v rukách.Zatáhl za něj a Uzumaki k němu přilítl.Když mněl zavázané ruce chtěl použít nohy,ale on jako by to snad již věděl ho opět přitiskl ke zdi a nohy rozrazil svým kolenem.Naštvaně skřípal zubama,přesto ho však znovu políbil a líbál ho dál a dál dokud neucítil,že jeho napětí polevuje. Opustil jeho ústa a přisál svá k jeho šíji. ,,Sa-su-ke nědělej t-t-to" řekl polehlasně někdy hlučný ninja.
,,Proč?nelíbí se ti to snad?"
Ne...to,nechci ...hepčík!!Plavovlasému začalo být zima.Byl celý promočený a on jakbysmet. Černovlásek se od něj odtáhl a šel ke dřevěným dveřím z jednoho domu,vykopl je a vešel dovniž táhnuvše Naruta za sebou. Byl tám nějaký starý nábytek, který Sasuké použil jako topivo, Naruto zatím seděl přivázaný k nefungujícímu topení. Jakmile v místnosti začalo být trochu teplo, tak si Uchiha začínal sudávat promočené věci ze sebe a věšet je ,aby uschly .Přitom očima zavadil o Naruta. ,, Proč si taky nesundáš věci? "
,, Jak bych to měl udělat?! odsekl druhý a ukázal svázané ruce. Černovlasý si vydechl a pomyslel si něco o nemehlu,načež hodil kunai k jeho nohám. Druhý jej hned použil ke svému vysvobození a začal si také sundávat věci. Zarazil se u sundavání kalhot, ucítil na sobě jeho pohled. Otočil se a uviděl Sasukeho. Byl opřený o zeď a na sobě měl jen spodním prádlo.Naruto nasucho polk a začal se třast.Připadal si že stojí před velkou hladovou šelmou,která ho má každou chvíli napadnout. No, nebyl tak daleko od pravdy. Černovlasý se pružně odrazil od stěny a pomalými kroky se rozešel k Narutovi. Jak se tak přibližoval začal mladší z nich vyšilovat, těkal očima sem a tam myslíc na možný útěk,ale jeho nohy protestovaly a srdce, ach to srdce by nejspíš nadbytečný pohyb nezvládlo, už tak mělo problém aby nevyskočilo.
Všechny šance se vytratily s příchodem "černé pumy,která se zakousla do své kořisti".
Lehce olízl jeho šíji a přisál své rty..zanechajivše své značky v podobě rudého flíčku.Od krku se přesunul k hrudi a obkroužil jazykem jednu z bradavek...,,Sasuke ty mě fakt tolik nenávidíš, proč mi něco takového děláš?To tě tolik baví si ze mě utahovat ? Copak nemáš ..už nemáš žádné city?" Černovlasý přestal ve svém počínání a podíval se chladně na Naruta, až mladík litoval, že se ho zeptal.,,City,to je něco co dávno již nemám, takže může udělat tohle" Jakmile to dořekl svalil Naruta na zem a strhl z něj zbytek oblečení.Naruto se bránil,ale Sasuke jej chytl pevně pod krkem.Vyhrkli se mu slzy do očí, ale jemu to nestačilo, musel ho dorazit. Bez přípravy do něj vnik.Modré oči se bolestí vytřeštili..

Put your tongue where you know
No, don't stop it
Keep licking
I love so much when you do it
In total bid
In total gift of yourself
Let make grow the excitement
For the love and the hate
It hurts
it makes me feel good....

Bylo slyšet ranní šumění ulice, bloňdatý ninja pomalu otevřel své modravé oči. Trhl sebou,když si vzpomněl na včeřejšek.Sasuke je opravdu chladný jako led.Celou tu dobu doufal, že si Sasuke v duchu srdce přeje vrátit zpátky do Konohy,zpátky mezi všechny, mezi něho,ale potřebuje někoho,kdo by mu s tím pomohl a Naruto mu chtěl pomoc.Kdyby jen viděl naznák.Náznak toho starého Sasukeho, se který vždy tak soutěžil.Místo toho však narazil a to tvrdě.Sasuke už není to co býval ..Je z něj člověk bez jakehokoliv citu.Rozhlédl se kolem sebe aby zjistil, kde to vlastně je a uviděl, že sedí na bedně v jedné ze slepých uliček vedoucích na hlavní ulici.Protože bylo brzy ráno poměrně chladno nebylo neobvyklé,že občas zavanul mrazivý vánek. Blonďák se otřásl a přitáhl si k sobě plášť, aby se ohřál.Chvíli se zarazil...plášť?.....SASUKEHO PLÁŠŤ!!!Naruto jej pevně sevřel v rukou.Sasuke...
SASUKE, POČKEJ!!zařvala rudovlasá kunoichi.
,,Kdo by na tebe čekal,Karin" odsekl Suigetsu, Juugo jako vždy šel tiše za nimi.
,,No,na tebe by rozhodně nečekal,odpověděla mu stejným stylem.
,,Hej Sasuke, kde máš plášť ? Je poměrně chladno " poznamenal bělovlasý a dohnal jej.Sasuke však neodpovídal a stále šel dál.,,hmm, ztratil si jej?"ptal se dál bělovlasý
,,Ztratil nebude asi to správné slovo" odpověděl konečně černovalsý se svým typickým chladným ůsměvem. Bělovasého ho to zarazilo: ,,Sasuke je ti dobře?"
,,Je mi dobře ,až moc dobře" odpověděl černovlasý načež se jeho úsměv ještě víc prohloubil, ale to už nikdo nemohl vidět,jelikož přidal do kroku.


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ady-chan Ady-chan | E-mail | Web | 10. září 2013 v 20:32 | Reagovat

Juj...to bylo krutopřísně drsný (v tom dobrém slova smyslu :D)

2 Riri-chan Riri-chan | Web | 30. dubna 2015 v 20:06 | Reagovat

Dobrá povídka ;) Díky za tak suprovou povídku :) Doufám, že spousty dalších povídek napíšeš brzy ;) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama