Věříš mi?3/3

26. prosince 2012 v 0:54Objal mne a znovu přisál své rty na můj krk. Laskal ho na jednom místě, dokud se mi nevznikl modrý flíček. ,,Teď si definitivně můj."- prohlásil a sundal mi triko.
,, Posuň se víc na stůl a lehni si" šeptl mi do ucha. Učinil jsem tak, zatím co si sundával vestu. Kolenem mi roztáhl nohy a dal si je kolem pasu. Skláněl se nade mnou a já cítil, jak se mi pomalu, ale jistě zrychluje tep. Jazykem zkoumal mou hruď a škádlil mé bradavky. Zanedlouho znal má citlivá místa a dával jim svou zvláštní péči. Lehce se třel o můj rozkrok, což mě velmi dráždilo. Přitáhl si mě pro polibek. Byl jsem jako omámený. Jazykem udělal vlhkou cestičku k mému pupíku a zastavil se u kalhot. Vzhlédl ke mně a hleděl mi do očí, snažil se mi z nich vyčíst, zda může jít dál. Nic jsem neříkal a tak se osmělil. Rozepl zip a stáhl je společně s botami. Mírně poklekl a políbil vnitřní stranu mého stehna. Slastně jsem zavzdychal. Začal mě hladit po nohách a svými polibky dělat cucfleky. Potom se však znovu nade mne sklonil, načež své prsty zahákl za lem mého spodního prádla. Chtěl je stáhnout stejně jako zbytek šatstva, které bylo již dole. Má ruka ho však zastavila. Nechápavě se na mě podíval. ,,Ehm..já jsem ještě…podrbal jsem se na hlavě a sklopil zrak. Minato si odfrkl, myslel, že to bylo něco vážnějšího, ale dobře mu rozuměl. Být v kůži nezkušeného není nic příjemného, protože máš obavy z toho, že zklameš. Ale nemohl popřít radost z toho, že on bude jeho první. Hmm, zamyslel se a pak ho něco napadlo. Možná to bude krapet drsné, ale udělá to. Natáhl ruce ke Kakashimu a začal mu rozvazoval čelenku. ,,Co to děláš?!" zeptal se. ,,To brzy uvidíš" odpověděl jsem a převázal ji přes jeho oči. Jakmile jsem to udělal, stáhl jsem svou ruku opět k lemu jeho spodního prádla. ,,Minato!" okřikl mne Kakashi a snažil se mě zastavit, ale nepovedlo se mu to. Byl jsem rychlejší a chytil jeho obě ruce, které jsem mu přidržel nad hlavou. Cukal sebou, ale proti mému silnému stisku nic nezmohl. Přiblížil jsem svou hlavu těsně k jeho uchu a zašeptal: ,, Uklidni se. Nemusíš se bát. Neudělám nic, co by se ti nelíbilo, věř mi." Na to sebou přestal házet a já povolil své sevření. Když jsem je stahoval, tak se počal třást. Políbil jsem jej, abych ho uchlácholil. To už jsem jeho trenky držel v rukou a posléze hodil na zem. ,,Jsi nádherný Kakashi" okomentoval. Pořád jsem si připadal před ním nervózní, ale hned jsem na to zapomněl, jakmile jsem ucítil jeho polibky sklouzávající čím dál tím víc dolů. Až na konci se polibky zaměnili za jazyk. Pustil definitivně mé ruce, ale já jsem se musel okamžitě chytit okraje stolu, protože se jeho jazyk ocitl na mém mužství.
Olízl ho po celé délce a pak jej vložil do svých úst. Svými pohyby mě začal uspokojovat. Byla to neuvěřitelná slast. Líbí se mu to, což je dobré znamení. Můžu tedy pokračovat v tom, co mám v plánu. Pomyslel si blonďatý Ninja. Věděl jsem, že když člověk zažívá orgasmus, tak se celkově uvolní a míň cítí bolest. Hodlám toho patřičně využít. Dovedl jsem ho k orgasmu, a jakmile se prohnul v zádech, vstoupil jsem do něj opatrně jedním prstem. Chvíli jsem počkal a pak přidal další. Když se mi zdál dostatečně připravený, tak jsem z něj prsty vyndal a rozepl poklopec. Naklonil jsem se nad něj a řek:,, Bude lepší, když mě obejmeš kolem krku. ''Natáhl ruce vzhůru a já je nasměroval k své šíji. Pronikl jsem do něj a ruce, které byly okolo mého krku, sklouzly po zádech, kde zaťaly své nehty do kůže. Sykl jsem. ,,Promiň", řekl Kakashi zastřeným hlasem. ,,To nevadí", odpověděl jsem a přidal na intenzivitě přírazů. Kakashi pode mnou vyvrcholil a já ne zanedlouho za ním. Oddechovali jsme a já ho po chvíli uchopil do náruče a posadil jsem se s ním do křesla, které bylo za námi. Sundal jsem mu čelenku z očí. Kakashiho oči byli přimhouřené, ale najednou se mu jeho zorničky rozšířili, přičemž jimi těkal mezi mnou a jím načež zrudl jako rajče.,,Trochu pozdě se začít stydět potom všem, co jsme udělali", zasmál jsem se. Chtěl jsem trochu uvolnit napjatou atmosféru, ale místo toho jsem měl příležitost spatřit, jak rajče dostává sytější odstín. ,, Tak to se mi nepovedlo", řekl jsem si tiše a odfrkl si. Šáhl jsem rukou dozadu na opěradlo, kde visel můj plášť hokageho, stáhl jej a přehodil přes Kakashiho. Vyměnili jsme si pohledy. Náhle jsem zaslechl kroky venku na chodbě. ,, Vypadá to, že přichází můj zástupce. Měli bychom asi jít.", řekl jako by se nechumelilo. Nikdy jsem to na něm nedokázal pochopit. Jak dokáže být vždy, tak ledově klidný?! Sesedl jsem z něj a chtěl si dojít pro oblečení, ale nohy mi vypověděly svou službu. ,,Nepřemáhej se tolik" ,řekl a popadl mě společně s oblečením.Pak jsem jíž ucítil vánek a obraz pracovny mi zmizel. Transportovali jsme se.
,,Vítej u mě doma"pronesl a já se rozhlídl.Byl jsem v prostorné místností sladěné do modrobílé barvy.Malý pracovní stůl u okna,zrcadlo,poličky s knížkami a za námi dveře,které nejspíš vedly do dalších místností.Prostě na první pohled jeho pokoj.Můj zrak se zastavil o postel,která tam celému pokoji vévodila .,,Klidně si lehni, já se musím ještě vrátit a dodělat pár formalit."načež zmizel.Skočil jsem na jeho postel a nasál jeho vůni.Bylo neuvěřitelné,jak jsem mohl tak rychle usnout.

Tak co? Už JSI SPOKOJENÝ?! obklopila mě již známa skupina lidí.Jsi ještě horší než tvůj otec!!!!!!Uvědomuješ si,jak moc si nechutný?!Hnus!Špína!
............................
Vrátil jsem se a hned jsem šel do svého pokoje, kde jsem spatřil Kakashiho jak spí a přitom objímá můj polštář.Byla to skvělá podívaná.Kakashi byl moc roztomilý.Nechtěl jsem ho budit a tak jsem si lehl vedle něj a sledoval, jak spí.Najednou se však jeho dech zrychlil a začal z něj týct pot.Noční můra, pomyslel jsem si.,,Kakashi",lehce jsem s ním zatřásl,ale on se však nechtěl probudit.Nelíbilo se mi to.Dal jsem mu ruku na čelo a začal se soustředit.Objevil jsem se v černém prázdnu.Jediné, co jsem viděl byl nějaký hlouček lidí,jak kolem něčeho stojí.Rozhodl jsem se,že se na to půjdu podívat.Když jsem byl blíž,zaslechl jsem někoho řikat: ,,To pořád věříš, že s tebou zůstane.Nebuď směšný!Až se tě nabaží,tak tě odkopne."Došel jsem k hloučku a uviděl tam ve prostřed Kakashi.Vypadal zdrceně.Hlas pokračoval dál...,,Uvědom si to konečně! Je hokage, vztah s tebou ho by jen zničilo. Nebuď takový sobec, dopřejmu normální rodinu, ať ma ženu a děti" řekl zase druhý.Na Kakashim se projevila čím dál tím větší beznaděj.
Tak tohle tě celou dobu trápí.Nechtěl jsem,abys to takhle bral.Moc mě mrzí,že z toho máš výčitky.pochmurněl jsem.Kakashi se díval před sebe a nechal je povídat a pak najednou řekl: ,,Mně je to jedno!Já Minatovi věřím."Ve skupině to udělalo rozruch, ale mně to záhadným způsobem uklidnilo. ,,To je milé, tak nám pověz,kde je ten tvůj Minato.Jakto, že tu není, aby tě chránil?!" začali se mu vysmívat.To jsem již zakročil.,,Ale já tu dávno jsem!" protlačil jsem se mezi nima a objal Kakashiho.Smích přestal.Kakashi obrátil svou hlavu ke mně a překvapeně se díval.,,Už jsem tady,všechno bude dobré." Usmál jsem se na něj načež jsem jej políbil.Když jsem se od něj odpojil,podíval jsem se na skupinku lidí,která si neustavičně dobírala Kakashiho.,,Opovažte se tu opět ukázat!"Byl jsem asi dost strašidelný, protože zmizeli velmi rychle.,,Teď budeš mi jen hezké sny,o to se postarám",řekl mi Minato a usmál se.Na to jsem se probudil a první věc,kterou jsem uviděl byl jeho spící obličej.,,To byl můj nejhezčí sen" řekl jsem tiše a znovu usnul.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ady-chan Ady-chan | E-mail | Web | 10. září 2013 v 19:29 | Reagovat

Nádhera :D Moc se ti to povedlo :D Kakashi byl roztomilej :D

2 Larrygilky Larrygilky | E-mail | Web | 28. října 2017 v 22:56 | Reagovat

http://tobiaextreme.com/component/k2/itemlist/user/390061  фильм 2016 полный фильм   фильм 2016 фильм скачать  http://119.46.144.74/cmf_webboard/index.php?action=profile;u=454458

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama