Věříš mi? 2/3

16. prosince 2012 v 7:44Slyšel jsi to? Sakumo Hatake selhal ve své misi, ve které zvolil záchranu svých kamarádů před splněním mise. Kvůli tomuto selhání naše celá vesnice utrpěla velké ztráty.Zrádce!!! Slyšela jsem,že prý mezi nimi byl i jeho milenec.Hanba!!!Špína!!!Hnus!!!Proč naše vesnice musí trpět tuhle pohanu?Podívej támhle to je jeho syn.Hádej co,vyjel na svého senseie.Líbal ho a rozhodně chtěl víc.Vypadáto,že je stejný odpad jako jeho otec.Ale neboj máš ještě čas to spravit...SEPPUKOU....(smích)

...............

Probudil jsem se tentokrát bez pomoci budíku.Opět jsem rozdýchával svoji noční můru.Motala se mi hlava a měl jsem hlad.Bylo pět hodin ráno tak akorát pro pracujícího ninju,ale moc brzo na otevření jednoho z mých oblíbených obchodů s jídlem.Zašel jsem tedy do kuchyně,podívat se do ledničky.Moc toho tam tedy nebylo a má peněžka zela prázdnotou.Nezbývá tedy nic jiného,než zajít do hlavní budovy pro nějakou práci.Když půjdu hned teď,tak mám velkou pravděpodobnost,že ho nepotkám.Při vzpomínce na něj se mi podlomila málem kolena.Ta chvíle,kdy jsem měl tu možnost ochutnat jeho rty a vdechovat jeho vůni.Ne,už zase s tím začínaš!!Musím se naučit žít bez něho,je to můj sensei a Hokage.Kdybych mu něco takového udělal,zničil bych mu pověst.zaznělo mi v hlavě.Vzdychl jsem.
Vzal jsem na zakousnutí něco málo z ledničky a vyrazil směrem hlavní budovy.

Předemnou stála hlavní budova a ja se modlil,ať je tam místo něj zástupce,Vešel jsem do vnitř a začal stoupat až do čtvrtého patra,kde byla Hokagova kancelář.Zaklepal jsem na dveře a čekal,zda se někdo neozve,avšak nikdo se neozval.Tak jsem zabral za kliku a vešěl.V kanceláři nikdo nebyl.Jaká to úleva.Nyní mi zbývá najít patřičný papír a zapsat se.Obešel jsem stůl,který byl až pookraj zaplněn různými papíry a deskami.Začal jsem se v nich přehrabovat,ovšem,jako vždy,jsem veliké štěsti.Zhodil jsem jeden sloupec papírů.Udělalo to pěkný hluk a rozvířilo prach přes,který nebylo nic vidět.,,Sakra,hepčíík".Než jsem se nadál,tak jsem měl pod krkem kunai.,,Ani se nehni!"zaznělo chladně za mnou.Clona prachu zmizela a zamnout opět zazněl stejný hlas akorát v překvapeném tónu.,,Kakashi?!"Bože,co jsem ti kdy provedl,že mne takto trestáš?,,Ohayó sensei"pozdravil jsem.Moc se omlouvám,že jsem vás takto vystrašil,ale myslel jsem,že tu nikdo není a já potřeboval papír pro zažádaní o práci a pak....-podíval jsem se Senseie měl na sobě obepínající černé kalhoty,síťované triko a vestu,z jeho pravé ruky visel obvaz.,,Jste zraněný?"ukázal jsem na jeho ruku.Blonďatý ninja ji zvedl a usmál se ,,To mám od včerejšího pádu".
Vzpoměl jsem si na včeřejšek.Už to začíná,má transformace v červené rajče.Chtěl jsem utéct,abych tu sním nemusel být,ale cítil jsem zároveň velkou touhu tu zůstat.Vzpamatuj se!řekl jsem si již po několikátý.Pln soustředění jsem k němu přišel a vzal jeho ruku.,,Jako Hokage by jste si měl dávat pozor na svá zranění"načež jsem mu začal zpevňovat obvaz.,,Kakashi" řekl sensei.,,Ano"odpověděl jsem,anižby jsem se přestal soustředit na obvazování ruky.,,To,co se stalo včera..
,,Mrzí mě to ujišťuji vás,že se to víckrát nestane"řekl jsem pohotově a doufal,že se tak vyhnu nepříjemné situaci.....,,Miluji tě Kakashi" -upustil jsem obvaz-,,Co,prosím?!Jestli tohle má být pomsta za ten..,,Miluji Tě" zopakoval -začali mi téct slzy.,,Sensei tohle není vtipné!",,Já to,ale za vtip nepovažuji"Podíval jsem se mu nevěřícně do tváře.
Láskyplně se na mě usmál a pronesl trochu pobaveným hlasem:,,Stále mi nevěříš?Tak to mi tedy nezbývá nic jiného,než tě o tom přesvědčit."Shrnul mi masku a políbil mě.Líbal mě ze začátku lehce a postupně zvyšoval intenzitu. Svým jazykem mě přinutil otevřít ústa,líbal mne tak dlouho,dokud mi nepřestaly tíct slzy a pak se ode mne odpojil.Stál jsem tam v transu,neschopen slova.Poté jsem ucítil jak mne bere do náručí,to mě z transu probudilo.Posadil mne na svůj stůl a intenzivně se na mě díval,jako by mě chtěl pohledem vysvlíc.Začala mnou procházet touha.Touha ,kterou jsem pocítil včera,když jsem se na něj vrhl.Ohrnul mi rolák a přitiskl své rty na rozpálenou kůži.
,,Sensei"-vydechl jsem,když mi zajel rukou pod triko a jemně skousl mé ouško.,,Pro tebe jsem Minato" řekl a já ucítil jeho vlažný dech.,,Neměli bychom to dělat sens...Minato-opravil jsem se.,,Nedělat ,co?" zeptal se.Mírně jsem zrudl:,,TY VÍŠ,co mám na mysli" řekl jsem podrážděně.,,Promiň mi,jen jsem tě troku škádlil."pousmál se a políbil,načež já ho odstrčil.Mlčeli jsme ...,,Kakashi, Čeho se bojíš ?"
Já… nechci ti ublížit. Nedokázal bych se smířit s tím, že by tě lidé odvrhli, stejně jako mého otce nebo hůř a to….že by ses přidal k nim. Minato pozoroval jeho skleslou tvář… vzal jeho ruku a položil ji na svou hruď. ,,Kakashi, cítíš to? Tohle srdce teď bije jen a pouze pro tebe. Když jsi mě tam na louce políbil, tak jsem myslel, že mi snad vyskočí. Kdyby si tehdy neutekl, tak bych, uděl to samé jako, co se hodlám udělat nyní, ale ty si mě nechal a tak jsem měl možnost se o tom zamyslet. Tehdy mi došlo, že mi na tobě záleželo víc, než je pro normálního studenta zvyklé. Začal jsem chápat, proč mě tak mrzelo, že se mi vyhýbáš. Ale byl jsem si vědom, že v naší společnosti je vztah žák učitel tabu, tím spíš, když jsou to oba muži. Chtěl jsem se přesvědčit, že se opravdu nic nestalo. To bys však sem nesměl přijít a vzbudit tu velkou touhu po tobě. Jestli mi vážně nechceš ublížit, tak mě prosím neopouštěj, ne teď, ne v tuto chvíli…. - vzal mé ruce a dlaněmi si přikryl svůj obličej-…. s velkou pravděpodobností bych to asi nepřežil." I když měl zakrytý obličej, bylo podle jeho narůžovělých uší možno poznat, jak se cítí. Přemýšlel jsem, nyní byla řada na mě, abych mu pomohl. Vyvlékl jsem se z jeho držení a chytl oběma rukama jeho tvář, přitáhl k sobě, a co nejvroucněji jej políbil. Díval jsem se při tom do jeho očí, jejichž zorničky byly roztaženy překvapením.
Odpojil jsem se od něj teprve, když jsem se potřeboval nadechnout vzduchu. ,,Miluji tě Minato", řekl jsem a pozoroval jeho čím dál tím větší úsměv.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama