TO ODVOLÁŠ! 2.díl

30. prosince 2012 v 13:50 | Ai
Šel jsem do hlavní budovy k páté Hokage, protože mi bylo řečeno, že náš tým dostane misi. Celou dobu jsem myslel na včerejšek. Na to, jak mě Naruto suverénně políbil. Musel jsem uznat, že to se mnou pěkně zamávalo. Nyní jsem nevěděl co mám dělat až se s ním potkám.Jak se mám chovat? A jak se on bude chovat ke mně? Nakonec jsem se rozhodl, že budu jednat tak, jak si to vyžádá situace. Zaklepal jsem na dveře. A když se ozvalo dále, tak jsem vstoupil do místnosti. ,,To je dost, že jdeš Kakashi", řekla Pátá.,, zavři dveře a pojď k nám."Učinil jsem tak a zaměřil svůj zrak ke stolu Hokage u kterého stáli Sai, Sakura a nikdo jiný než Naruto. Všichni tři se na mne dívali přičemž sborově pozdravili : ,,Ohayó sensei!" ,,Ohayó" řekl jsem a letmo se podíval na Naruta, který se tvářil jakoby se nic nestalo a pak přetočil svůj zrak zpátky na Hokage. Úlevně jsem vydechl. Nejspíš si nic nepamatuje. Tím líp, řekl jsem si a nasměroval jsem svou pozornost zpátky na Tsunade.,,Takže znovu pro Kakashiho.Za tři dny se bude konat ve skryté Květinové lampionový festival. Máte za úkol po celou dobu dodržovat bezpečnost a pořádek.....Najednou jsem ucítil něčí ruku hladící moje pozadí.

Kakashi leknutím sebou trhl, avšak zůstal klidný. Koutkem oka se na mne podíval a já nasadil svůj uličnický úsměv, aniž bych spustil z baachan oči. Snažil se mě propálit pohledem, abych přestal. To by se ti líbilo, ale máš smůlu.

,,Jestli sis myslel, že jsem na to zapomněl, tak se velice mýlíš" , šeptl mi tiše, tak aby to slyšel jen já a zajel mi rukou mezi nohy. Stůl byl naštěstí dost vysoký, takže ho nikdo neviděl, co mi dělá.

Prsty jsem mu ze spodu dráždil rozkrok. Svým periferním viděním jsem jej pozorně sledoval. Měl skousnutý ret a stále mne propaloval pohledem, jako by mu to mělo pomoct.

,,Kakashi! Dáváš pozor, co ti říkám?!"Otočil jsem se na hokage a uviděl její naštvaný pohled. Naruto přidal na intenzitě svého počínání. Snažil jsem ze sebe nevydat jakékoliv stény.

,,Jistě, že vás poslouchám." Odpověděl, ale hlas mu na konci selhal, protože jsem ho tam dole lehce zmáčkl. Všichni se na něho podívali. ,,Je ti něco Kakashi?"zeptala se baachan.,,Nic mi není" , ujišťoval ji.Chvíli si ho prohlížela a pak řekla:,,Tak dobře, můžete jít."

Vycházeli jsme společně z hlavní budovy. Sakura vedla debatu s Narutem o tom, jak se moc těší až budou v Květinové vesnici. Sai šel za nimi a poslouchal. Jenom já brouzdal v myšlenkách nedávné situace. Šli jsme spolu přeplněnou ulicí, když jsem opět ucítil jeho ruku na svém pozadí. ,,Tak co? Odvoláváš?" zaslechl jsem za sebou. Prudce jsem se otočil, ale nikde jsem jej neviděl.,,Kakashi sensei" ,řekla Sakura. ,,Opravdu jste v pořádku?".Otočil jsem se zpátky jejím směrem a uviděl ustaranou Sakuru, Saie a křenící se ho Naruta. Kde se to všechno sakra naučil?! Prolítlo mi hlavou. Však tě ten smích přejde, sliboval jsem si.

,,Neboj se Sakuro, jen jsem přepracovaný. Až se vyspím bude mi lépe. Nezapomeňte si připravit věci na zítřek. Sejdeme se u brány v šest."Sdělil nám instrukce a zmizel pryč.

Kakashi si sedl na postel. Bože, já se z něj snad zblázním. Ten jeho arogantní úsměv mi pěkně leze na nervy. Baví tě tak moc provokovat mě .Schválně,jak se ti bude líbit ignorace. Usmál se pro sebe šedovlasý ninja a s tím taky i usnul. Kdežto na druhé straně nemohl blonďatý ninja zamhouřit oči. Kakashi ho v poslední době dokázal strašně vytáčet, ale on nevěděl proč. Každopádně, nyní s ním vede souboj a on nehodlá ustopovat. Nikdo se mu takhle nebude vysmívat. Naruto si stoupl před zrcadlo a zadíval se na sebe. Nebyl zrovna nejvyšší, ale to mu nevadilo. Naopak. Mělo to své výhody. Byl víc mrštný. Jeho postava byla lehce svalnatá se sexy křivkami. Díky tomu byl předmětem zájmu i u mužského zastoupení. Navíc jeho tvář vlastnila nádherně křišťálově modré oči, které dokázaly uhrančit. ,,Tak proč ti nestojím za řeč!!"Praštil mladý ninja do zdi. Došel k posteli a zhroutil se na ni. Však já něco vymyslím, řekl si a konečně usnul.

Ráno se tým7 setkal u brány. Kakashi jako vždy přišel poslední. Ještě jednou skontroval, zda všichni všechno mají a pak se rozešli směrem Květinová vesnice.

Vesnice byla od nás vzdálená dva dny a tak jsem se toho snažil patřičně využít, ale Kakashi mě okázale ignoroval. Jeho ignorace byla příčinou mé čím dál tím rostoucí směsi emocí.

Naruto mě cestou různě provokoval či dělal narážky. Já jsem však trval na svém rozhodnutí, což byla velká chyba. Najednou s tím vším přestal a věnoval se pouze ostatním. Myslel jsem, že ho to již přešlo, proto jsem se víc uvolnil a soustředil se pouze na misi i když jsem byl trochu zklamaný, že to tak brzy vzdal .Tak to trvalo do večera.

Všichni jsme se zastavili, abychom udělali ohniště na vybraném místě pro přenocování. Sakura společně se Saiem se rozeběhli po okolí hledat dříví a vodu, Kakashi a já jsme vybalovali věci. Trpělivě jsem čekal, až budeme s Kakashim zcela sami. Když ten okamžik nastal, tak jsem se k němu s velkou rychlostí rozběhl a srazil ho na zem.Snažil se mne ze sebe setřást, ale já se ho držel jako klíště.

Náš souboj vypadal spíš jako válení sudů. Nakonec mě však svým sage-módem přišpendlil pod sebe. Mé jediné štěstí bylo v tom, že jsem si stihl sundat čelenku z levého oka.,,Chcete na mě použít sharingan?! To bych nedělal. Kyuubi sharingan nesnáší, ještě si ublížíte." Hned jak to dořekl, ucítil jsem v sobě zlověstnou chakru devítiocasého, která mne okamžitě paralyzovala.,,Víte Kakashi sensei, začal Naruto.,, Jedna věc je vysmívat se mi a druhá ignorovat mě. Ignoraci snáším podstatně hůř, jelikož mne ignorovali už od narození. Do dneška mě to zabolí, když si na to vzpomenu. " , řekl Naruto bolestným hlasem načež mu ukápla slza, kterou jsem mu jemně setřel z jeho tváře. ,, Naruto já se…"chtěl jsem na to něco říct, omluvit se, ale on mě políbil.
,,Tak vy jste citovej typ sensei, ušklíbl se a klidně se díval na můj překvapený obličej načež se mi počal sápat pod tričko a škádlil bradavky.Líbal mě,škádlil a třel se o můj rozkrok. Jeho dráždivé pohyby rukou po mém těle vedly k tomu, že jsem vzrušením vypustil stén.Ještě chvíli se mi plně věnoval a pak se odtáhl a řekl :,,Vypadáto,že jsem tentokrát zabodoval" na minutu se odmlčel a poté dodal:
,,Sakura se Saiem už jdou,do vybalte ty věci a udělejte s tam tím něco ."ukazal na mou těsnou situaci v kalhotách.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mona-chan Mona-chan | 22. února 2013 v 8:32 | Reagovat

uz sa tesim na dalsi diel :3

2 makkina makkina | 31. března 2013 v 9:30 | Reagovat

ahoj, prosím přidej další díl... Je to bezva povídka a moc se těším na další kapitolu :D

3 aisha aisha | 18. října 2014 v 13:31 | Reagovat

Styl psaní docea dobrý, akorát mi vadí střídání pohledů, je to takové nepřehledné :)

4 Ai Ai | 21. prosince 2014 v 19:42 | Reagovat

[3]:Upravila.Snad je to lepší:-)

5 MichaylGopImmoni MichaylGopImmoni | E-mail | Web | 5. září 2017 v 22:47 | Reagovat
6 MichlAsypton MichlAsypton | E-mail | Web | 6. září 2017 v 13:09 | Reagovat

Best prices.<a href=http://wmplati.com/itm/grand-theft-auto-v-gta-5-pc-onlajn-garantija/1847398>Buy GTA 5</a> - http://wmplati.com Minecraft, Uplay, Steam, Origin.

7 giagrebbaf giagrebbaf | E-mail | Web | 19. října 2018 v 3:33 | Reagovat

Одному богу известно!

---
Вы не эксперт? скачать fifa 15 на пк 32 бит, fifa 15 скачать торрент pc полная а также <a href=http://15fifa.ru/>fifarus</a> скачать fifa 15 демо

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama