TO ODVOLÁŠ!

28. prosince 2012 v 11:53
Nebyl to ani týden, co Naruto bojoval s Peinem. Vesnice se začala opravovat a bylo velmi těžké si odpočinout, pořád jsem byl ve shonu. Jediným vysvobozením byly pro mě noční procházky v parku. Jediné místo, kde byl klid a nikdo po mně nic nechtěl. Zrovna jsem na jedné byl, když jsem o něco zakopl, spíš o někoho. Podíval jsem se co, respektive kdo mi tu nástrahu připravil. Rozhlídl jsem se a uviděl něčí nohy čouhající z křoví. Oranžové kalhoty té osoby se mi zdály nějak povědomé a tak jsem přistoupil blíž. Divil jsem se, že dotyčnému vůbec nevadí ležet jen tak v křoví. Že by zkolaboval? Chrápaní mi, ale mou domnělou teorii vyvrátilo. Nic naplat, dáme ae do práce. Čapl jsem jej za nohy a táhl ze křoví, načež se ozvalo nadávání. ,,Naruto?!", řekl jsem, když jsem uviděl jeho blonďatou hlavu a posléze i jeho naštvaný obličej. ,,Sensei, proč mě sakra strkáte do křoví?!" ,,Já tě tam nestrkám, ale vytahuji tě od tamtuď!", vysvětlil jsem, jak se věci mají.,,Tak jste mě tam měl nechat. Zdál se mi moc pěkný sen.", oponoval mi . ,,Nebudu riskovat, že o tebe tady někdo zakopne a něco si tu ještě udělá."
Naruto se zasmál. ,,Tak to vy jste o mě zakopl sensei ?! Není to pro ninju vašeho kalibru ostuda?! Vždy jsem si myslel, že máte oči na stopkách?!, hodil mi do tváře svou ironickou poznámku. Trochu jsem naštval. Proč do mě rýpe?! Přeletělo mu něco přes nos?!Chtěl jsem mu oplatit stejnou mincí, když jsem zaslechl cinkot. Byl to cinkot lahví od saké, které leželi za sedícím Narutem. ,, Ty jsi pil ?!"
,,Jo, pil. Problém?!" řekl drze. ,, Pěkně velký. Nebylo ti ještě dvacet a ty se takhle spráskaš."začal jsem ho hubovat.,,Já za to nemůžu." ,, Vážně?! Tak kdo za to může?!"díval jsem se na něj.,,Oni." ,,Kdo oni?!"nechápal jsem. ,,Lidi z vesnice. Řekli, že si s nimi mám připít za mé vítězství…že jako správný hrdina Konohy musím ochutnat jejich saké a já je nechtěl zklamat. Tak jsem řekl, že trošku načež.., počal se zvedat, ..se vzbudím a zjišťuji, že mě chcete strčit do křoví." Dovyprávěl. ,,Já tě tam nestrkal, ale..,,No jo, no jo, vždyť já vím ", řekl. To už přede mnou stál tváří v tvář. No, stál. Spíš se houpal ze strany na stranu. Vzdychl jsem si. Tak dnes si vycházku moc neužiji. Vzal jsem jeho ruku a dal jsem si ji kolem ramen, tou svou jsem ho objal kolem pasu.,, Půjdeme domů. Kdyby tě tu takhle někdo spatřil, tak bys moc nezabodoval." Načež jsem se s ním rozešel směrem k jeho domu. ,,Na koho bych nezabodoval? ", zeptal se. ,,No...", zamyslel jsem se. ,,Třeba u Sakury", napadlo mne. ,,Myslím, že pokud bych nebyl Sasuke, tak by jí to bylo jedno, jestli tam ležím já nebo kdokoliv jiný."
,, Co tak najednou?! Nejsi náhodou do ní po uši zamilovaný?!", zeptal jsem se ho možná až trochu sarkasticky. ,,Už nejsem. Hodlám se jí nadobro vzdát. Najdu si někoho, kdo se do mne zamiluje jako kdysi já do ní. Co na to říkáte sensei?, položil mi otázku.,,To je hezké Naruto".,,Taky si to myslím. Mám pocit, že bych mohl mít každého, na koho si ukážu.",,To asi dělá ten alkohol" , podotkl jsem.
,,To teda ne! Fakt, že to dokážu." Odfrkl jsem si. Cítil jsem se velmi unaveně.,, Prosím tě, věci nejsou tak jednoduché, jak se mají. Nemůžeš říkat .." ,,Myslíte, že se vytahuji?!" ,,Ne, jen si prostě nemyslím.." ,,Mohl bych mít třeba i vás", sdělil mi triumfálně Naruto. ,, I mě ?!"překvapil mne jeho výrok. ,, Jo, i vás sensei."Chvíli bylo ticho a pak jsem se začal smát. ,, Nevtipkuj Naruto. Vždyť bys mne sotva dokázal porazit natož svést." V tom, ale Naruto zmizel v obláčku kouře. ,, Naruto?!"Zavolal jsem. Z kouře se najednou vymrštila pěst, jejíž úder mne odrazil až ke zídce, která lemovala park. Z kouře vyšel i Naruto v sage modu a mířil si to rovnou ke mně. Chystal si mi dát druhou ránu pěstí, ale já jeho ruku včas zachytil. ,,Co to do tebe vjelo?!"Chtěl jsem po něm vysvětlení. ,,Odvolejte to." ,,Odvolat co?!" .Totálně jsem se v našem rozhovoru ztrácel. ,,Ž e vás nedokážu porazit natož svést." Podíval jsem se do jeho obličeje, byl vážný. ,, Dobře, souhlasím s tím, že bys mě jednoho dne hravě porazil, ale znám tě dost dobře. Svést bys mě nedokázal ani za střízliva. Trochu jsem si do něj rýpl, jako on nedávno do mne. Naruto zaskřípal zubama. ,,To se ještě uvidí", procedil skrze ně. Přirazil mne k zídce, obtočil levou nohu kolem mé pravé a obličejem se přiblížil těsně k mému. Suše jsem polkl. Svůdně se usmál…pomalu otevřel ústa a zuby začal stahovat moji masku. Snažil jsem se vzepřít, ale jeho stisk byl pevný. ,,Naruto…",chtěl jsem říct, aby přestal, to jsem však ucítil jeho jazyk ve svých ústech. Naruto byl v líbání velmi dobrý, až mě to překvapilo. ,,Tak co?"řekl vítězně načež mne pustil a odstoupil dál. ,,Bylo to dobré, ale ne dost dobré." Řekl Kakashi a zmizel v obláčku kouře nechajivše tam jen Naruta stojícího jako by ho opařili.
Druhý den ráno
Mladý blonďáček se probudil s velkou kocovinou. Šel do koupelny a snažil se vzpomenout, co všechno dělal. Za chvíli bychom mohli slyšet jeho výkřik: ,,Jen počkej Kakashi, to odvoláš!" V tu dobu se nám na druhé straně města probouzí šedovlasý ninja. ,,Dobré ráno", řekl si sám pro sebe a vstal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama